Kadıköy Göztepe Su Kaçağı Tespiti

Kadıköy Su Kaçağı Tespiti

Kadıköy Su Kaçağı Tespiti ve su kaçağı bulma hizmeti sunan firmamız Kadıköy ilçemizin en eski su tesisatçılarındandır. 7 Gün eyüp ilçemize ekipmanlı araçlarımızla hizmet vermekteyiz. 0532 7 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. Su kaçağı tespiti günümüzde çok rastladığımız bir sorun olmasıyla beraber bu işi yapan bir çok tesisatçı firma vardır. Fakat hangi tesisatçı işini iyi bir şekilde teslim eder? Arayacağınız firmanın teknolojik cihazları varmı? İş tecrübesi ne kadar? kaç yıldır bu işi yapıyor? Ustaları gerçekten yeterlimi? Bu soruları size biz cevaplayalım. Eğer yeteri kadar iş tecrübesi olmayan bir ustayla karşı karşıya kalırsanız eski usul su kaçağını bulmaya çalışacağı için bu size yüksek maliyetlerle karşılaşmanızı sağlayacaktır. Yüksek teknolojik cihazları yoksa buda yüksek maliyet demektir. Gözle görülmeyen bölgeleri bir kahinmiş gibi burası şurası diyip kıracaktır. Cebinizle beraber faturalarınızda yanacaktır bi bakmışsınız su faturanız iki katına üç katına çıkmıştır. Acemi yada iş tecrübesi olmayan ustalardan kaçının. Kullandığımız cihazlar akustik dinleme cihazı, Basınçlı test bompası, robotik pimaş görüntüleme kamerası olmakla beraber işin durumuna göre kullandığımız farklı cihazlarımıda bulunmaktadır. Amacımız su kaçağını noktasal tespit edip yerinde onarım sağlayarak sizlerin bütcesine katkı sağlamaktır. Ares su kaçağı tespiti firması olarak bulamadığımız su kaçaklarından ücret talep etmiyoruz.

Kadıköy su kaçağı bulma konusunda uzman kadromuzla noktasal tespit yapıyoruz. Donanımlı araçlarımızla en kısa süre içerisinde evinize gelip sizi su kaçağı sorunundan kurtarıyoruz. 05307 numaralı telefondan bize ulaşıp kısa bir bilgi verdikten sonra ekip arkadaşlarımız su kaçağı bulma cihazlarımızla evinize gelip sizi bilgilendirecektir. Kadıköy su kaçağı bulma işlerinize talibiz. Evinizdeki tadilat sonrası veya restore aşamalarında su tesisatınız zarar görebilir. Yada kullanılan malzeme kalitesiz olabilir buda su kaçağına neden olacaktır. Faturalarınız şişer ve yüksek gelmeye başlar. Hatta daha önemlisi evinizi su basabilir. Bu hayati önem bile taşır ihmal edilmemesi gereken bir sorundur. Duvarınızda, tavanınınızda, zemin parkelerinizde rutubet nem gibi durumlarla karşılaşırsanız cihazlı tesisatçı olarak evinize en yakın eyüp su kaçağı bulma ekibi olarak bizimle iletişime geçin. Üst kattan su geliyorsa banyo, lavabo, klozet, mutfak gibi evinizin farklı bölgelerinde su sızıntısı veya rutubet gibi durumlarla karşılaşırsanız hemen bizi arayınız. Akustik dinleme cihazımızla teknolojiden yardım alıp en kısa süre içerisinde sorununuzu ortadan kaldıralım. Cihazlar olmadan su kaçağını bulmak gerçekten çok zordur varsayımlarla bu işlem yapılmaz. Evinizin her yerini kırmaya dökmeye hiç kimsenin hakkı yoktur. Bütçenizide düşünerek noktasal tespitlerle Kadıköy su kaçağı bulma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Kadıköy Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir?

Kadıköy Su Kaçağı Parkeler Neden Kabarır?

Mutfak, Banyo, Salon, Tuvalet gibi bölgelerde parke kullanıyorsanız ve kabarmalar mevcut ise su kaçağı vardır. En ufak su kaçağında akışkan bir element olduğu için yer bulduğu her yerden sızmalar yapabilir. Ama en önemlisi bu sızıntı parke bulunun bölgede ise parkeleriniz kabarır şişer rutubet nem gibi etkenler olur. Buda sizlere yüksek maliyet e eşyalarınızın kullanılamaz hale gelmesini sağlar. İhmal edilmeden profesyonel destek alınmalıdır. Ares su kaçağı tespiti hizmeti sunan firmamızı istediğiniz an arayabilir detaylı bilgi alabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız sizleri bilgilendirim en kısa süre içerisinde evinizi ziyaret eder. Kullanılması gereken cihazları hazırlarlar ve noktasal tespit ederler. Ardından tamirat işlemi gerçekleşir ve korkulu rüya haline gelen su kaçağı olayına kalıcı çözüm sunar.

18+ Yıl İş Tecrübesi Su Tesisatı ve Su Kaçağı Tespiti
Kadıköy’ün En İyi Tesisat Firması Kameralı Cihazlı Tesisatçı
İstanbul’un Her Semtine Servis Mobil Tam Donanımlı Araçlar
2 Yıl Garantili Hizmet Noktasal Su Kaçağı Tespiti
Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri Su Kaçağı Bulma ve Onarımı

Kadıköy Su Faturam Neden Yüksek Geliyor?

Su faturam neden yüksek geliyor diye kendi kendinize sorduğunuzda asıl cevabı da alıyorsunuz. Vanalarınız, musluklarınız kapalı iken sayacınız hala dönüyorsa su kaçağı vardır. En ufak su kaçağı faturanıza yansıyacaktır boşa akan her su israftır. Gözle görmediğiniz su kaçaklarını anlamak için su sayacınızı kontrol ediniz. Banyonuzda tadilat sonrası hasar almış borularınız kaçağa neden olabilir. Kullanılan kalitesiz malzemeler su kaçağına neden olabilir. Fayans arası derzler de deformasyon olabilir buda alt komşunuza su sızıntısı yapmaya yeterli olacaktır. parkelerinizde, tavan yada taban bölgesinde nem, rutubet, küf gibi etkenler var is su kaçağı vardır. Faturalarınız bu nedenlerden dolayı yüksek gelir bazen çok daha yüksek faturalarla karşılaşabilirsiniz. En kısa süre içinde bizimle iletişime geçiniz Sorununuza anında müdahale edelim ve bütçenizi koruyalım.

Kadıköy Su kaçağı Tespit Cihazı

Kadıköy su kaçağı tespit cihazı akustik dinleme yöntemidir. Kullanmış olduğumuz cihaz alman ürünü olan trotec markadır. Fiyat olarak diğer su kaçak tespiti için kullanılan cihazlardan daha yüksektir. Bunun nedeni daha kaliteli ve daha hassas olması ve dijital ekranı olmasıdır. İnternette sık karşılaştığımız her cihaz aynı işi görür mü sorusu oluyor maalesef ki her cihaz aynı değil, arada ciddi fiyat farkları vardır. Biz ürünlerimizi seçerken daha iyi bir hizmet sunmak adına kaliteli cihazlar kullanmayı tercih ediyoruz. Bunun başlıca nedenleri kalitesiz 4000 tl gibi komik rakamlara bile satılan cihazların yanılma payı daha yüksek olur. Hassasiyet Kadıköy su kaçağı tespiti için en önemli şeydir. En hassas su seslerini duymak ve noktasal tespit yapmak için ustalık ve yüksek kaliteli cihazlar gerekiyor. Sizlere sunulan hizmet den memnun kalmadığınız taktirde bizim sadece bir kez gördüğümüz müşterimiz olursunuz. Biz bunun yerine ömürlük müşteri potansiyeline sahip olmayı hedefliyoruz. Hali hazırda fazlalıkla müşteri portföyümüz bulunmakta neden sizde bizimle çalışmayasınız ki kalite ve uzmanlık ares su kaçağı tespiti firmasında.

Su Kaçağı Tespiti için Teknolojik Yöntemler

  1. Akustik Dinleme Cihazları Akustik dinleme cihazları, su kaçağı tespiti için kullanılan bir diğer teknolojik yöntemdir. Bu cihazlar, suyun borular içinde hareket ederken oluşturduğu sesleri dinleyerek, kaçağın tam olarak nerede olduğunu tespit edebilir. Bu yöntem, boruların yeraltında veya duvarların içinde olduğu durumlarda özellikle etkilidir.
  2. Endoskopik Kamera Sistemi Endoskopik kamera sistemi, boruların içini görüntülemek için kullanılan bir teknolojik yöntemdir. Bu cihazlar, boruların içindeki görüntüleri canlı olarak gösterir ve böylece kaçak olan bölgeyi daha doğru bir şekilde tespit etmek mümkün olur.
  3. Su Renk Testleri Su renk testleri, su kaçağı tespiti için daha basit bir teknolojik yöntemdir. Bu yöntemde, suya özel bir renk katılarak kaçağın nerede olduğu tespit edilir. Bu yöntem, boruların yer altında veya zemin altında olduğu durumlarda kullanılabilir.
  4. Hidrostatik Basınç Testleri Hidrostatik basınç testleri, su kaçağı tespiti için daha kapsamlı bir teknolojik yöntemdir. Bu testlerde, borulara yüksek basınçlı su verilerek, kaçak olup olmadığı tespit edilir. Bu yöntem, kaçağın nerede olduğunu kesin olarak tespit edebilir ve doğru bir onarım için gerekli bilgileri sağlar.